Wie zijn wij

Onze Partners & Associates

Blue Pepper bestaat uit ervaren Partners en tal van Associates die allemaal vanuit een eigen expertise opereren. Kortom, een breed inzetbaar team met de flexibiliteit om per project ons aan te passen aan datgene wat gewenst is.

Sandor Willems

Founder & Managing Partner. Commercieel Groei Expert

LinkedIn

sandor@bluepepper.blue

+31 (0) 73-2080022

 

 

 

Claudia Mayer

Design Thinker

LinkedIn

claudia@bluepepper.blue

+31 (0) 683849139

Alex Hoosemans

Digital Transformer

LinkedIn

alex@bluepepper.blue

+31 (0) 641142669

Sacha Willems

Tenderschrijver

LinkedIn

sacha@bluepepper.blue

+31 (0) 630638472

Edwin Best

CRM Specialist

LinkedIn

edwin@bluepepper.blue

+31 (0) 639892442

Caroline Lartigolle

Pricing Expert

LinkedIn

caroline@bluepepper.blue

+31 (0) 622190181

Voor (digital) marketers, verkopers, schrijvers, recruiters en trainers

Marketingspecialisten op allerlei gebieden. Digital Marketing, Campagnes, Customer Journey en Customer Experience maar ook product marketers en (interim) marketing managers en directors.

Verkopers van diverse niveaus. Van account managers tot key account managers en (interim) sales directeuren. Maar ook tele-sales specialisten en natuurlijk sales trainers.

Hoe schrijf je een commercieel pakkend en plakkend verhaal en offerte? Blue Pepper heeft schrijvers van duidelijke teksten met specialisatie aanbestedingen / tenders en zakelijke dienstverlening

Het werven en selecteren van commercianten is een vak. Een vak dat onze recruitment professionals goed snappen en kennen.

Bij Blue Pepper zijn diverse Associates en Professionals aangesloten op allerlei commerciële vakgebieden.

Ook interesse om bij een snel groeiend commercieel bureau aan de slag te gaan? Neem dan met ons contact op.

Wil je je aanmelden als Partner of Associate?

WhatsApp WhatsApp ons